| Общие | |
| Вес | 15 кг |
| Дополнительно | Крила |
| Категория | Гірські |
| Модельный ряд | FOX |
| Материал рамы | Алюміній |
| Размер колес | 27,5" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Дискові механічні |
| Оборудование | Shimano Tourney |
| Количество скоростей | 21 (3x7) |
| Тип задней втулки | Тріскачка |
| Тип вилки | Пружинно-еластомірна |
| Ход вилки | 100 мм |
| Вилка | PERFECT-pro: амортизаційна з LockOut |
| Ручки переключения | SHIMANO ST-EF 500 |
| Шатуны | Prowheel алюміній |
| Задние звезды | SHUNFENG-7 index |
| Каретка | Neco |
| Покрышки | 2,35" Wanda |
| Оба | Подвійний алюмінієвий |
| Втулка передняя | З ексцентриком |
| Руль | Сталь |
| Вынос | Алюміній |
| Цвет | Чорний |
| Полное наименование | Велосипед 27,5" Royal FOX 2026 чорно-сірий |
| Серия | 27,5" Royal FOX 2026 |
| Общие | |
| Вес | 15 кг |
| Дополнительно | Крила |
| Категория | Гірські |
| Модельный ряд | FOX |
| Материал рамы | Алюміній |
| Размер колес | 27,5" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Дискові механічні |
| Оборудование | Shimano Tourney |
| Количество скоростей | 21 (3x7) |
| Тип задней втулки | Тріскачка |
| Тип вилки | Пружинно-еластомірна |
| Ход вилки | 100 мм |
| Вилка | PERFECT-pro: амортизаційна з LockOut |
| Ручки переключения | SHIMANO ST-EF 500 |
| Шатуны | Prowheel алюміній |
| Задние звезды | SHUNFENG-7 index |
| Каретка | Neco |
| Покрышки | 2,35" Wanda |
| Оба | Подвійний алюмінієвий |
| Втулка передняя | З ексцентриком |
| Руль | Сталь |
| Вынос | Алюміній |
| Цвет | Чорний |
| Полное наименование | Велосипед 27,5" Royal FOX 2026 чорно-сірий |
| Серия | 27,5" Royal FOX 2026 |