| Общие | |
| Запас ходу (середній) | 75 км |
| Категория | Електровелосипеди |
| Модельный ряд | eELDORADO (new) |
| Материал рамы | Алюміній |
| Размер колес | 18" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Дискові гідравлічні |
| Оборудование | Без швидкостей |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип задней втулки | Тріскачка |
| Тип вилки | Пружинно-еластомірна |
| Ход вилки | 60 мм |
| Вилка | Амортизаційна, Алюмiнiй, eELDORADO |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, Dakang |
| Задние звезды | SKYS ELDORADO, 1 швидк., 16Т |
| Каретка | Розборна, під квадрат, з пило-вологозахистом, ELDORADO |
| Цепь | 100 лан., ELDORADO, 1 |
| Педали | Пластик, SKYS ELDORADO |
| Покрышки | 18" x 2.125, SKYS |
| Оба | 18" Алюмiнiй, одностінний, литийH, нет, SKYS |
| Руль | Високоміцна сталь, L 580 мм, чорний, ELDORADO |
| Вынос | Високоміцна сталь, довжина: 300мм |
| Рулевая колонка | різьб. , 1-1/8", DAFENG |
| Седло | 290*230 мм, VLT |
| Подседельная трубка | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, ELDORADO |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Цвет | Чорний |
| Полное наименование | Велосипед AL 18" SPACE eELDORADO DD FR 48V 20Ah 1000W 2026 чорно-помаранчевий |
| Серия | 18" SPACE eELDORADO |
| Общие | |
| Запас ходу (середній) | 75 км |
| Категория | Електровелосипеди |
| Модельный ряд | eELDORADO (new) |
| Материал рамы | Алюміній |
| Размер колес | 18" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Дискові гідравлічні |
| Оборудование | Без швидкостей |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип задней втулки | Тріскачка |
| Тип вилки | Пружинно-еластомірна |
| Ход вилки | 60 мм |
| Вилка | Амортизаційна, Алюмiнiй, eELDORADO |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, Dakang |
| Задние звезды | SKYS ELDORADO, 1 швидк., 16Т |
| Каретка | Розборна, під квадрат, з пило-вологозахистом, ELDORADO |
| Цепь | 100 лан., ELDORADO, 1 |
| Педали | Пластик, SKYS ELDORADO |
| Покрышки | 18" x 2.125, SKYS |
| Оба | 18" Алюмiнiй, одностінний, литийH, нет, SKYS |
| Руль | Високоміцна сталь, L 580 мм, чорний, ELDORADO |
| Вынос | Високоміцна сталь, довжина: 300мм |
| Рулевая колонка | різьб. , 1-1/8", DAFENG |
| Седло | 290*230 мм, VLT |
| Подседельная трубка | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, ELDORADO |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Цвет | Чорний |
| Полное наименование | Велосипед AL 18" SPACE eELDORADO DD FR 48V 20Ah 1000W 2026 чорно-помаранчевий |
| Серия | 18" SPACE eELDORADO |
33 685 ₴