| Общие | |
| Категория | Міські |
| Модельный ряд | LUX |
| Материал рамы | Сталь |
| Размер колес | 26" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Жіночі |
| Тип тормоза | Ножні |
| Оборудование | Без швидкостей |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип задней втулки | Одношвидкісна |
| Тип вилки | Рігідна (жорстка) |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь, Dorozhnik |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 38T, HAOXING HX-E-AM033 |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Цепь | 100 лан., KMC S-1 |
| Педали | Алюмiнiй, Feimin FP-960 |
| Покрышки | 26" x 2.0, P1128 |
| Оба | 26" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, HLQC-04 |
| Руль | Райзер, Високоміцна сталь, L 590 мм, сріблястий, RUIAN LUX / FEMALE/ RETRO |
| Вынос | Сталь + Алюміній, довжина: 60 мм, JSH-1803 |
| Рулевая колонка | різьбова , 1-1/8", XuHua XHF-6F |
| Ручки руля | JT-G35 |
| Седло | CRO 5438 |
| Подседельная трубка | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Цвет | Білий |
| Полное наименование | Велосипед ST 26" Dorozhnik LUX Velosteel 2026 слонова кістка |
| Серия | 26" Dorozhnik LUX Velosteel 2026 |
| Общие | |
| Категория | Міські |
| Модельный ряд | LUX |
| Материал рамы | Сталь |
| Размер колес | 26" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Жіночі |
| Тип тормоза | Ножні |
| Оборудование | Без швидкостей |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип задней втулки | Одношвидкісна |
| Тип вилки | Рігідна (жорстка) |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь, Dorozhnik |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 38T, HAOXING HX-E-AM033 |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Цепь | 100 лан., KMC S-1 |
| Педали | Алюмiнiй, Feimin FP-960 |
| Покрышки | 26" x 2.0, P1128 |
| Оба | 26" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, HLQC-04 |
| Руль | Райзер, Високоміцна сталь, L 590 мм, сріблястий, RUIAN LUX / FEMALE/ RETRO |
| Вынос | Сталь + Алюміній, довжина: 60 мм, JSH-1803 |
| Рулевая колонка | різьбова , 1-1/8", XuHua XHF-6F |
| Ручки руля | JT-G35 |
| Седло | CRO 5438 |
| Подседельная трубка | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Цвет | Білий |
| Полное наименование | Велосипед ST 26" Dorozhnik LUX Velosteel 2026 слонова кістка |
| Серия | 26" Dorozhnik LUX Velosteel 2026 |