| Общие | |
| Вес | 12.2 кг |
| Категория | Дитячі та підліткові |
| Модельный ряд | REVOLT |
| Материал рамы | Магній |
| Размер колес | 20" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Ножні |
| Оборудование | Без швидкостей |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип задней втулки | Одношвидкісна |
| Тип вилки | Рігідна (жорстка) |
| Каретка | American |
| Оба | Литі магнієві диски |
| Вынос | Алюминий 45мм |
| Цвет | Чорний |
| Полное наименование | Велосипед MG 20" Corso Revolt 2026 чорний |
| Серия | 20" Corso Revolt 2026 |
| Общие | |
| Вес | 12.2 кг |
| Категория | Дитячі та підліткові |
| Модельный ряд | REVOLT |
| Материал рамы | Магній |
| Размер колес | 20" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Ножні |
| Оборудование | Без швидкостей |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип задней втулки | Одношвидкісна |
| Тип вилки | Рігідна (жорстка) |
| Каретка | American |
| Оба | Литі магнієві диски |
| Вынос | Алюминий 45мм |
| Цвет | Чорний |
| Полное наименование | Велосипед MG 20" Corso Revolt 2026 чорний |
| Серия | 20" Corso Revolt 2026 |
260 ₴ -8% 240 ₴