| Общие | |
| Категория | Дитячі та підліткові |
| Модельный ряд | STAR |
| Материал рамы | Магній |
| Размер колес | 20" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Жіночі |
| Тип тормоза | Дискові механічні |
| Оборудование | Без швидкостей |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип задней втулки | Одношвидкісна |
| Тип вилки | Рігідна (жорстка) |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь, SPACE KID |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, SPACE KID Zhiyang |
| Задние звезды | Jinniu ., 1 швидк., 18Т |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Zhiyang |
| Цепь | 84 лан., SKYS/Fuxingda F410, 1 |
| Педали | SKYS Huikang |
| Покрышки | 20" x 2.125, DKD D-1172 |
| Руль | Високоміцна сталь, L 560 мм, чорний, Hongyun |
| Вынос | Високоміцна сталь, довжина: 60мм, Hongyun |
| Рулевая колонка | різьбова , 1-1/8", SKYS Shuaichi |
| Ручки руля | Гріпси SPACE KID |
| Седло | 210*150 мм |
| Подседельная трубка | Високоміцна сталь, 25,2 мм х 250 мм, без замка, SKYS |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Цвет | Рожевий |
| Полное наименование | Велосипед MG 20" SPACE KID STAR DD 2026 рожевий з білим |
| Серия | 20" SPACE KID STAR DD 2026 |
| Общие | |
| Категория | Дитячі та підліткові |
| Модельный ряд | STAR |
| Материал рамы | Магній |
| Размер колес | 20" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Жіночі |
| Тип тормоза | Дискові механічні |
| Оборудование | Без швидкостей |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип задней втулки | Одношвидкісна |
| Тип вилки | Рігідна (жорстка) |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь, SPACE KID |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, SPACE KID Zhiyang |
| Задние звезды | Jinniu ., 1 швидк., 18Т |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Zhiyang |
| Цепь | 84 лан., SKYS/Fuxingda F410, 1 |
| Педали | SKYS Huikang |
| Покрышки | 20" x 2.125, DKD D-1172 |
| Руль | Високоміцна сталь, L 560 мм, чорний, Hongyun |
| Вынос | Високоміцна сталь, довжина: 60мм, Hongyun |
| Рулевая колонка | різьбова , 1-1/8", SKYS Shuaichi |
| Ручки руля | Гріпси SPACE KID |
| Седло | 210*150 мм |
| Подседельная трубка | Високоміцна сталь, 25,2 мм х 250 мм, без замка, SKYS |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Цвет | Рожевий |
| Полное наименование | Велосипед MG 20" SPACE KID STAR DD 2026 рожевий з білим |
| Серия | 20" SPACE KID STAR DD 2026 |
1 187 ₴ -0% 1 187 ₴
1 113 ₴