| Общие | |
| Ємність батареї | 24Ah/72V |
| Запас ходу (середній) | 75 км |
| Потужність двигуна | 1200W |
| Тип батареї | Літій-залізо-фосфатний (LFP) |
| Категория | Електротрицикли |
| Размер колес | 10" |
| Тип тормозов | Дисковий гідравлічний та барабанний механічний |
| Цвет | Чорний |
| Полное наименование | Велосипед триколісний ST 10" Corso PROTEX POWER 72V 24Ah 1200W 2026 чорний |
| Серия | Corso PROTEX POWER |
| Общие | |
| Ємність батареї | 24Ah/72V |
| Запас ходу (середній) | 75 км |
| Потужність двигуна | 1200W |
| Тип батареї | Літій-залізо-фосфатний (LFP) |
| Категория | Електротрицикли |
| Размер колес | 10" |
| Тип тормозов | Дисковий гідравлічний та барабанний механічний |
| Цвет | Чорний |
| Полное наименование | Велосипед триколісний ST 10" Corso PROTEX POWER 72V 24Ah 1200W 2026 чорний |
| Серия | Corso PROTEX POWER |
43 060 ₴
515 ₴
515 ₴
33 685 ₴