| Общие | |
| Категория | Дитячі та підліткові |
| Модельный ряд | MAXIS |
| Материал рамы | Сталь |
| Размер колес | 18" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Ножні |
| Оборудование | Без швидкостей |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип задней втулки | Одношвидкісна |
| Тип вилки | Рігідна (жорстка) |
| Каретка | American |
| Цвет | Червоний |
| Полное наименование | Велосипед ST 18" Corso MAXIS 2026 червоно-чорний |
| Серия | 18" Corso MAXIS 2026 |
| Общие | |
| Категория | Дитячі та підліткові |
| Модельный ряд | MAXIS |
| Материал рамы | Сталь |
| Размер колес | 18" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Ножні |
| Оборудование | Без швидкостей |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип задней втулки | Одношвидкісна |
| Тип вилки | Рігідна (жорстка) |
| Каретка | American |
| Цвет | Червоний |
| Полное наименование | Велосипед ST 18" Corso MAXIS 2026 червоно-чорний |
| Серия | 18" Corso MAXIS 2026 |