| Общие | |
| Категория | Дитячі та підліткові |
| Модельный ряд | ULTIMA |
| Материал рамы | Алюміній |
| Размер колес | 24" |
| Модельный год | 2025 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Дискові гідравлічні |
| Оборудование | Shimano Altus |
| Количество скоростей | 8 (1x8) |
| Тип задней втулки | Касета |
| Бренд вилки | U-DING |
| Тип вилки | Рігідна (жорстка) |
| Рама | Алюміній 6061, Італійське гладке зварювання, вісь 12*148мм |
| Вилка | Алюмінієва, жорстка |
| Переключатель задний | Shimano Altus RD-M310, 8 швидкостей |
| Переключатель передний | microSHIFT, 8-speed trigger shifter |
| Ручки переключения | Shimano Altus M315, 8 швидкостей |
| Шатуны | Prowheel, довжина шатуна 152мм, алюмінієві, 30T |
| Задние звезды | Shimano CS-HG31, 8 швидкостей, 11-34T |
| Каретка | NECO. Картридж, промпідшипник, 68x118мм |
| Цепь | KMC X8, 8 швидкостей |
| Педали | VP-536 |
| Тормоза передние | SHIMANO BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Тормоз задний | SHIMANO BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Ротор передний | 160 mm |
| Ротор задний | 160 mm |
| Покрышка передняя | Kenda 24x2.35" |
| Покрышка задняя | Kenda 24x2.35" |
| Оба | HL, алюмінієві, подвійні, світловідбиваючі наліпки, 32сп |
| Втулка передняя | Solon DH-901 YF |
| Втулка задняя | SOLON DH-901 YR, промислові підшипники, 32сп |
| Руль | UUR, алюміній, ø31.8мм, ширина 640мм |
| Вынос | UUR, алюміній, ø31.8мм, довжина 45мм |
| Седло | Element |
| Подседельная трубка | UUR, алюміній, 31,6мм, 350мм, одноболтовий |
| Максимальная нагрузка | до 80 кг |
| Цвет | Червоний |
| Полное наименование | Велосипед 24" Cyclone Ultima 2025 червоний |
| Серия | 24" Cyclone ULTIMA 2025 |
| Общие | |
| Категория | Дитячі та підліткові |
| Модельный ряд | ULTIMA |
| Материал рамы | Алюміній |
| Размер колес | 24" |
| Модельный год | 2025 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Дискові гідравлічні |
| Оборудование | Shimano Altus |
| Количество скоростей | 8 (1x8) |
| Тип задней втулки | Касета |
| Бренд вилки | U-DING |
| Тип вилки | Рігідна (жорстка) |
| Рама | Алюміній 6061, Італійське гладке зварювання, вісь 12*148мм |
| Вилка | Алюмінієва, жорстка |
| Переключатель задний | Shimano Altus RD-M310, 8 швидкостей |
| Переключатель передний | microSHIFT, 8-speed trigger shifter |
| Ручки переключения | Shimano Altus M315, 8 швидкостей |
| Шатуны | Prowheel, довжина шатуна 152мм, алюмінієві, 30T |
| Задние звезды | Shimano CS-HG31, 8 швидкостей, 11-34T |
| Каретка | NECO. Картридж, промпідшипник, 68x118мм |
| Цепь | KMC X8, 8 швидкостей |
| Педали | VP-536 |
| Тормоза передние | SHIMANO BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Тормоз задний | SHIMANO BR-MT200, дискові гідравлічні |
| Ротор передний | 160 mm |
| Ротор задний | 160 mm |
| Покрышка передняя | Kenda 24x2.35" |
| Покрышка задняя | Kenda 24x2.35" |
| Оба | HL, алюмінієві, подвійні, світловідбиваючі наліпки, 32сп |
| Втулка передняя | Solon DH-901 YF |
| Втулка задняя | SOLON DH-901 YR, промислові підшипники, 32сп |
| Руль | UUR, алюміній, ø31.8мм, ширина 640мм |
| Вынос | UUR, алюміній, ø31.8мм, довжина 45мм |
| Седло | Element |
| Подседельная трубка | UUR, алюміній, 31,6мм, 350мм, одноболтовий |
| Максимальная нагрузка | до 80 кг |
| Цвет | Червоний |
| Полное наименование | Велосипед 24" Cyclone Ultima 2025 червоний |
| Серия | 24" Cyclone ULTIMA 2025 |
145 ₴