| Общие | |
| Дополнительно | Підніжка, багажник, дзвоник |
| Категория | Міські |
| Модельный ряд | POLARIS |
| Материал рамы | Сталь |
| Размер колес | 26" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Дискові механічні |
| Оборудование | Shimano Tourney |
| Количество скоростей | 7 (1x7) |
| Тип задней втулки | Тріскачка |
| Тип вилки | Рігідна (жорстка) |
| Рама | Сталь |
| Вилка | Алюмінієва, жорстка |
| Переключатель задний | Shimano Tourney TZ RD-TZ500 |
| Переключатель передний | Shimano RevoShift, SL-RV200 |
| Шатуны | Сталеві |
| Задние звезды | SHUNFENG-7 index |
| Педали | Алюміній |
| Тормоза передние | Дискові механічні, 160 мм |
| Тормоз задний | Дискові механічні, 160 мм |
| Ротор передний | 160 mm |
| Ротор задний | 160 mm |
| Покрышки | COMPASS 26"х1,75 |
| Оба | Протиударні 28 мм |
| Втулки | SHUNFENG |
| Руль | Сталь |
| Вынос | Сталевий, регулюється по висоті. |
| Цвет | Чорний |
| Полное наименование | Велосипед ST 26" Corso Polaris 2026 чорний |
| Серия | 26" Corso POLARIS 2026 |
| Общие | |
| Дополнительно | Підніжка, багажник, дзвоник |
| Категория | Міські |
| Модельный ряд | POLARIS |
| Материал рамы | Сталь |
| Размер колес | 26" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Дискові механічні |
| Оборудование | Shimano Tourney |
| Количество скоростей | 7 (1x7) |
| Тип задней втулки | Тріскачка |
| Тип вилки | Рігідна (жорстка) |
| Рама | Сталь |
| Вилка | Алюмінієва, жорстка |
| Переключатель задний | Shimano Tourney TZ RD-TZ500 |
| Переключатель передний | Shimano RevoShift, SL-RV200 |
| Шатуны | Сталеві |
| Задние звезды | SHUNFENG-7 index |
| Педали | Алюміній |
| Тормоза передние | Дискові механічні, 160 мм |
| Тормоз задний | Дискові механічні, 160 мм |
| Ротор передний | 160 mm |
| Ротор задний | 160 mm |
| Покрышки | COMPASS 26"х1,75 |
| Оба | Протиударні 28 мм |
| Втулки | SHUNFENG |
| Руль | Сталь |
| Вынос | Сталевий, регулюється по висоті. |
| Цвет | Чорний |
| Полное наименование | Велосипед ST 26" Corso Polaris 2026 чорний |
| Серия | 26" Corso POLARIS 2026 |
260 ₴ -8% 240 ₴