| Общие | |
| Категория | Дитячі та підліткові |
| Модельный ряд | ALIOTH |
| Материал рамы | Магній |
| Размер колес | 20" |
| Модельный год | 2025 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Дискові механічні |
| Оборудование | Shimano Tourney |
| Количество скоростей | 7 (1x7) |
| Тип задней втулки | Тріскачка |
| Тип вилки | Пружинно-еластомірна |
| Ход вилки | 50 мм |
| Вилка | Амортизаційна, cталь |
| Переключатель задний | SHIMANO RD-TY21GS, 7 швидк. |
| Ручки переключения | Грипшифт прав. SHIMANO SL-RV200, R7 |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, Zhiqing DT4-113P |
| Задние звезды | SUNRUN FW-7I, 7 швидк., 11-28Т |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Tingkuo 01 |
| Цепь | 102 лан., SKYS/Fuxingda Z-51, 7 |
| Педали | Пластик, Zhiqing WP-408 |
| Тормоза | механічні, 160мм, SKYS Power |
| Покрышки | 20" x 1,95, SKYS/CST C-1820 |
| Оба | 20" х 20 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 48H, 14G, Meilianda |
| Втулка передняя | Високоміцна сталь, 48H, 14G, під гайку, Zhengfeng ZF-021 |
| Втулка задняя | Високоміцна сталь, DD тріскачка, 48H, 14G, під гайку, Zhengfeng ZF-021 |
| Руль | Високоміцна сталь, L 560 мм, чорний, Guyue |
| Вынос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, Guyue |
| Рулевая колонка | безрізьбова , 1-1/8", Shuaichi XJ-D10A |
| Ручки руля | Гріпси SKYS/Tongda |
| Седло | 235*155 мм, Jietong |
| Подседельная трубка | Високоміцна сталь, 25,4 мм х 250 мм, без замка, Weiwei |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Цвет | Фіолетовий |
| Полное наименование | Велосипед MG 20" SPACE KID ALIOTH DD 2025 фіолетовий |
| Серия | 20" SPACE KID ALIOTH DD 2025 |
| Общие | |
| Категория | Дитячі та підліткові |
| Модельный ряд | ALIOTH |
| Материал рамы | Магній |
| Размер колес | 20" |
| Модельный год | 2025 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Дискові механічні |
| Оборудование | Shimano Tourney |
| Количество скоростей | 7 (1x7) |
| Тип задней втулки | Тріскачка |
| Тип вилки | Пружинно-еластомірна |
| Ход вилки | 50 мм |
| Вилка | Амортизаційна, cталь |
| Переключатель задний | SHIMANO RD-TY21GS, 7 швидк. |
| Ручки переключения | Грипшифт прав. SHIMANO SL-RV200, R7 |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, Zhiqing DT4-113P |
| Задние звезды | SUNRUN FW-7I, 7 швидк., 11-28Т |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Tingkuo 01 |
| Цепь | 102 лан., SKYS/Fuxingda Z-51, 7 |
| Педали | Пластик, Zhiqing WP-408 |
| Тормоза | механічні, 160мм, SKYS Power |
| Покрышки | 20" x 1,95, SKYS/CST C-1820 |
| Оба | 20" х 20 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 48H, 14G, Meilianda |
| Втулка передняя | Високоміцна сталь, 48H, 14G, під гайку, Zhengfeng ZF-021 |
| Втулка задняя | Високоміцна сталь, DD тріскачка, 48H, 14G, під гайку, Zhengfeng ZF-021 |
| Руль | Високоміцна сталь, L 560 мм, чорний, Guyue |
| Вынос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, Guyue |
| Рулевая колонка | безрізьбова , 1-1/8", Shuaichi XJ-D10A |
| Ручки руля | Гріпси SKYS/Tongda |
| Седло | 235*155 мм, Jietong |
| Подседельная трубка | Високоміцна сталь, 25,4 мм х 250 мм, без замка, Weiwei |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Цвет | Фіолетовий |
| Полное наименование | Велосипед MG 20" SPACE KID ALIOTH DD 2025 фіолетовий |
| Серия | 20" SPACE KID ALIOTH DD 2025 |
260 ₴ -8% 240 ₴