| Общие | |
| Категория | Дитячі та підліткові |
| Модельный ряд | MOON |
| Материал рамы | Магній |
| Размер колес | 20" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Дискові механічні |
| Оборудование | Без швидкостей |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип задней втулки | Одношвидкісна |
| Тип вилки | Рігідна (жорстка) |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь, SPACE KID MOON |
| Задние звезды | Jinniu ., 1 швидк., 16Т |
| Каретка | Розборна, Американка, з пило-вологозахистом, Kaijin |
| Цепь | 78 лан., SKYS Chiyuan, 1 |
| Педали | зі світловідбивачами, Пластик, SKYS Junling |
| Покрышки | 20" x 2.125, DKD D-1172 |
| Руль | Високоміцна сталь, L 560 мм, чорний, Hongyun |
| Вынос | Високоміцна сталь, довжина: 60мм, Hongyun |
| Рулевая колонка | різьбова , 1", SKYS Shuaichi |
| Ручки руля | Гріпси SPACE KID |
| Седло | 210*150 мм, з підсидельним штирем |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Цвет | Сірий |
| Полное наименование | Велосипед MG 20" SPACE KID MOON DD 2026 сірий |
| Серия | 20" SPACE KID MOON DD 2026 |
| Общие | |
| Категория | Дитячі та підліткові |
| Модельный ряд | MOON |
| Материал рамы | Магній |
| Размер колес | 20" |
| Модельный год | 2026 |
| Для кого | Чоловічі (унісекс) |
| Тип тормоза | Дискові механічні |
| Оборудование | Без швидкостей |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип задней втулки | Одношвидкісна |
| Тип вилки | Рігідна (жорстка) |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь, SPACE KID MOON |
| Задние звезды | Jinniu ., 1 швидк., 16Т |
| Каретка | Розборна, Американка, з пило-вологозахистом, Kaijin |
| Цепь | 78 лан., SKYS Chiyuan, 1 |
| Педали | зі світловідбивачами, Пластик, SKYS Junling |
| Покрышки | 20" x 2.125, DKD D-1172 |
| Руль | Високоміцна сталь, L 560 мм, чорний, Hongyun |
| Вынос | Високоміцна сталь, довжина: 60мм, Hongyun |
| Рулевая колонка | різьбова , 1", SKYS Shuaichi |
| Ручки руля | Гріпси SPACE KID |
| Седло | 210*150 мм, з підсидельним штирем |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Цвет | Сірий |
| Полное наименование | Велосипед MG 20" SPACE KID MOON DD 2026 сірий |
| Серия | 20" SPACE KID MOON DD 2026 |